Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Jeśli potrzebujesz baniaka do wina, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]