Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących digital paintingu, kliknij tutaj.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]