Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Potrzebujesz przygotować panoramy sferyczne? Świetnie trafiłeś! Wejdź na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Zdjęcia 360 stopni to bardzo atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz lokali usługowych czy przedsiębiorstw. Z reguły widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej marki? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne obracanie fotografii sprawia wrażenie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na promowanie własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza hostelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej interesująca oraz pomaga wnikliwie poznać dane miejscem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto udostępnić na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych rekomenduje się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani kosztowna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]