Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Kliknij tutaj, żeby zamówić pozycjonowanie stron Kraków

Popularność internetu oraz wygoda użycia go do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele małych firm, które działają tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednym mieście, np. w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują zwykle frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę danego miasta, np. “masażysta kraków”, “sklep plastyczny kraków” lub “restauracja indyjska kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, link building oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]