Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ odszukasz specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie wirtualny spacer 3D

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]