Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Skieruj się tu, jeżeli potrzebujesz więcej informacji w temacie automatycznego księgowania.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują jedynie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, tym samym znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]