Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Dowiedz się, gdzie kupić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane kosztownymi klejnotami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na numer próby oraz sposób ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dokładnie oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź, żeby zawsze prezentowały się jak nowe. Powinno się przecierać je codziennie suchą szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i przeróżne promocje. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.