Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Szukasz kolczyków serduszek? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze uwydatniają urodę, są również kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie częstokroć używa się wzoru serca. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serduszka są eterycznym nadprogramem wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na zwykłe okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, jedynie dyskretnie podkreślają naturalne piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, wizyty w teatrze oraz studniówki i wspaniale komponują się one ze stylowymi sukienkami. Z kolei dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – fenomenalny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serca wytworzone ze złota i srebra. Modne są także modele pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się bardzo efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych przypadków. Podarowane kochanej kobiecie – babci, żonie lub narzeczonej, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]