Wzmacniacz kanałowy – specyfikacja

Wzmacniacz kanałowy – specyfikacja

Szukasz wzmacniacza kanałowego? Zobacz tu.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do odtwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak wskazuje jego nazwa kluczową funkcją jaką pełni jest zwiększanie mocy sygnału. Sprawdźmy jak działa to urządzenie i na jakich pasmach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w budynkach i na zewnątrz

Na rynku uzyskamy mnóstwo aparatów, których rolą jest wzmocnienie sygnału i odbiór pasm telewizji cyfrowej. Są one dedykowane zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych nietypowych. Instalowane są w rejonach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, tunelach, jak również w gęsto uzbrojonych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalną transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa powoduje, że mogą być stosowane na antenie zewnętrznej – zdają egzamin w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – 4 niezależne wejścia

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy posiada kilka niezależnych wejść – na przykład VHF lub UKF(FM). Moduły mogą mieć zastosowaną technologię niwelującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu LTE. Zależnie od modelu posiada też 3 lub 4 specjalistyczne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami aktywnymi. Wzmacniacze kanałowe posiadają zewnętrzne zasilanie oraz sygnalizatory LED.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]