Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dostawca motoreduktorów - poznaj pełną ofertę.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, jak również silników elektrycznych DC produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics oferuje też produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]